Álláslehetőség - Asszisztens/irodai ügyintéző

Jelentkezésedet emailben várjuk!

A Solar Zone Magyarország Kft. napelemes rendszerek telepítésével foglalkozik országszerte. Budapesti irodánkba irodai asszisztens pozícióba keressük új kollégánkat.

  • Szeretsz a középpontban lenni és szervesen kivenni a részed az irodai életben?
  • Szeretnél egy fiatalos, vidám hangulatú csapatban dolgozni, ahova minden nap szívesen járnál be?
  • Szeretsz emberekkel kommunikálni és jól tudod kezelni a problémákat?
  • Szeretnél egy dinamikusan fejlődő iparágban dolgozni, ahol szinte mindig találkozhatsz újdonságokkal?

Ha minden kérdésre igen a válaszod, akkor ez a pozíció Neked szól!

Ami a feladatod lesz:

  • titkársági feladatok ellátása
  • ügyfélkezelés – szerződések, adminisztráció
  • gépjármű flotta ügyintézése
  • számlák határidejének nyilvántartása
  • banki kapcsolattartás, tranzakciók kezelése
  • posta napi átvétele, napi posta feladásáról gondoskodás
  • irattározás, iratok kezelése
  • a felső vezetés és kollégák operatív támogatása
  • a projektmenedzser napi szintű támogatása
  • egyéb, az irodai élethez kapcsolódó feladatok

Amit várunk Tőled:

  • asszisztencia vagy front office területén szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • proaktív, önálló munkavégzés
  • nyitott, kommunikatív személyiség
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Microsoft Office magabiztos használata

Amit mi tudunk nyújtani neked:

  • egy innovatív és környezettudatos cégnél dolgozhatsz
  • azonnali kezdés
  • versenyképes jövedelem
  • határozatlan időre szóló munkaviszony
  • fiatalos, vidám hangulatú csapat
  • fejlődési lehetőség
  • támogató légkör

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Titkárnő, Titkár

Jelentkezésedet emailben várjuk, fényképes önéletrajz formájában, valamint egy pár soros bemutatkozással, hogy miért téged válasszunk! Jelentkezés: info@solarzone.hu

Ajánlatot kérek
close slider